Црвена Звезда угостила ОФК Диф

ОФК Диф

На утакмици последњег кола Супер лиге Србије између ФК Црвена Звезда – ОФК Београд, београдски црвено-бели угостили су плаво-беле дечаке из града на Ибру, саопштено је из ОФК Диф.

Како се наводи у саопштењу, пре самог почетка меча малишани ОФК Диф изашли су заједно са играчима Црвене Звезде на популарну Маракану, што ће сигурно бити дан за памћење.

ОФК Диф

“Сам долазак на стадион, пролазак кроз тунел Маракане и излазак на терен са играчима биће доживљај деци за сва времена. Ми у ОФК Диф-у трудимо се да деца уживају у сваком погледу”, изјавио је тренер ОФК Диф Немања Булатовић.

ОФК Диф

За дифовце нема стајања, за две недеље следи међународни турнир у Румунији и граду Темишвару, додаје се у саопштењу.

Извор: ОФК Диф

Related posts

Укинута пресуда оптуженом припаднику ОВК, наложено да се понови суђење

Ђоковић се пласирао у финале АТП турнира у Атини

ПКС: Највећа кинеска пословна асоцијација стиже у Србију

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније