Српска листа

Српска листа подржава оснивање Покрета за народ и државу

од TV Most

Српска листа у име српског народа са Косова и Метохије подржава оснивање Покрета за народ и државу који треба да уједини све патриоте којима је напредак Србије и свих њених грађана на првом месту.

„Сви ми у Српској листи знамо колико је важно бити јединствен и сложан, окупити се под српски барјак у борби за боље сутра.

Покрет за народ и државу мора бити кућа свих нас који волимо Србију и бедем који треба да заштити и српски народ на Косову и Метохији.

Позивамо све часне српске патриоте и грађане Србије да буду део овог покрета и узму учешће у обликовању будућности наше Србије и свих њених грађана.

Срби са Косова и Метохије са својим вишевековним искуством одбране српског имена и презимена поздрављају оснивање Покрета за народ и државу уверени да ће овај покрет дати најбољи одговор свима који би волели да Србију виде на коленима“, стоји у саопштењу Српске листе.

Извор: Танјуг

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније