Ђоковић у другом колу Мастерса у Мајамију против Међедовића или Хаџикате

AP

Најбољи српски тенисер Новак Ђоковић играће у другом колу Мастерса у Мајамију против сународника Хамада Међедовића или Аустралијанца Ринкија Хаџикате, одлучено је данас жребом.

Ђоковић је у првом колу слободан па ће у другом колу играти против бољег из дуела између Међедовића и Хаџикате.

Српски тенисер Миомир Кецмановић наступаће у првом колу против Американца Александра Ковачевића, победник ће у другом колу играти против Норвежанина Каспера Руда.

Први носилац Немац Александар Зверев играће у другом колу против Француза Бенџамина Бонзија или квалификанта, док ће се Шпанац Карлос Алкараз у другом колу састати са Белгијанцем Давидом Гофаном или Аустралијанцем Александром Вукићем.

Мастерс турнир у Мајамију играће се од 19. до 30. марта, а прошлогодишњи шампион Италијан Јаник Синер неће наступати пошто је суспендован због допинга.

Извор: Танјуг

Related posts

Трамп у УН: Признање Палестине награда за Хамас

Специјално тужилаштво подигло оптужницу против шест особа због напада на полицајце и царинике у Северној Митровици

Гашић са министром одбране Кипра Палмасом о унапређењу војне сарадње

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније