Скупштина усвојила предлоге споразума и уговора од 33. до 55. тачке дневног реда

Танјуг

Скупштина Србије усвојила је, у наставку прве седнице првог редовног заседања,   предлоге споразума и уговора од 33. до 55. тачке дневног реда.

Скупштина је завршила рад за данас, а председница парламента Ана Брнабић наставак је заказала за уторак, 18. марта у 10 часова.

У сали је било присутно 136 народних посланика, који су изгласали, између осталог, Закон о потврђивању Споразума између Владе Србије и Владе САД о стратешкој сарадњи у области енергетике, споразум о свеобухватном економском партнерству са Уједињеним Арапским Емиратима и споразум о слободној трговини са Египтом.

Посланици су потврдили и уговоре о кредитним аранжманима за бројне инфраструктурне пројекте и гласали за укидање виза за носиоце дипломатских пасоша са Тувалуом и за укидање виза за носиоце обичних пасоша са Венцуелом и Гватемалом.

Извор: Танјуг

Related posts

Мацут данас и сутра на Самиту Западног Балкана у оквиру Берлинског процеса

Си-Ен-Ен: Састанак Рубио-Лавров одложен до даљег; Рјабков: Састанак захтева претходне припреме

Радио Грачаница данас обележава 26 година рада и постојања

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније