Претежно облачно, местимично с кишом и локалним пљусковима

У Србији данас претежно облачно, местимично с кишом и локалним пљусковима, понегде уз могућност грмљавине, а у северним, западним и централним крајевима и уз мањи пад температуре, саопштио је Републички хидрометеоролошки завод.

На појединим локалитетима падавине ће бити израженије, дуваће слаб и умерен ветар, у току дана повремено и јак, јужни и југоисточни, после подне и увече на северу и западу у краткотрајном скретању на западни и северозападни, а затим и у слабљењу, док ће се температуре кретати од 4 до 23 степена.

Постепени престанак падавина очекује се после подне и увече, уз краткотрајно разведравање, док се током ноћи ка среди локално очекују само у брдско-планинским пределима.

У наредних недељу дана смењиваће се сунчани и облачни периоди, повремене кише и локални пљускови уз температуре од 18 до 24 степена.

Извор: Танјуг

Related posts

Селаковић позвао Србе на Косову да изађу на изборе и гласају за Српску листу

Делегација ПС СЕ од данас до понедељка на Косову, посматра парламентарне изборе

Земљотрес јачине 6,7 степени по Рихтеру погодио Тајван

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније