Ухапшена чланица комисије за технички преглед радова на Железничкој станици у Новом Саду

Танјуг

Осумњичена Б.К, чланица комисије за технички преглед радова на Железничкој станици у Новом Саду ухапшена је синоћ на београдском аеродрому „Никола Тесла“ по повратку из Италије, сазнаје РТС.

Б. К. је ухапшена од стране УКП по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Београду које јуче ухапсило још четворо њених колега због пропуста у раду, а који су имали за последицу пад надстрешнице на тој Железничкој станици 1. новембра 2024. године.

Извор: РТС

Related posts

Трамп потврдио да преговара са председником иранског парламента Калибафом

Дневник ТВ Мост 30.01.2026.

Милановић отказао самит на Брионима, као разлог навео Вучића; Вучић: Важније ми је да одем у Јасеновац него на скуп Брдо Бриони

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније