Зверев први полуфиналиста Аустралијан опена

Танјуг/АП

Немачки тенисер Александар Зверев први је полуфиналиста Аустралијан опена пошто је савладао Американца Томија Пола резултатом 3:1 (7:6 (7:1), 7:6 (7:0), 2:6, 6:1) за три сата и 32 минута.

Немац је прва два сета против Пола добио на идентичан начин, тако што се враћао из брејка минуса и на крају лако освајао сетове у тај-брејку.

Пол је успео да продужи меч освајањем трећег сета, али је у четвртом Зверев потврдио сјајну форму која га краси претходних месеци и тако стигао до полуфинала.

Зверев ће у полуфиналу играти против победника меча Новак Ђоковић (Србија) – Карлос Алкараз (Шпанија).

Извор: Танјуг

Related posts

Кошаркаши Србије поражени од Финске и елиминисани у осмини финала Европског првенства

Завршен Филмски фестивал у Венецији, “Глас Хинд Раџаб“ без Златног лава

Одбојкаши Србије победили Канаду у последњој провери уочи Светског првенства

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније