Петковић са представницима Срба са Косова о актуелној ситуацији и дијалогу

скриншот

Директор Канцеларије за КиМ, Петар Петковић саопштио је да је разговарао са представницима Срба са Косова и објавио фотографије са састанка.

,,Данас сам у Рашки одржао редовни састанак са представницима српског народа са Косова и Метохије са којима сам разговарао о актуелној политичко-безбедносној ситуацији у покрајини и последњој рунди дијалога у Бриселу“, написао је Петковић на друштвеној мрежи ,,Икс“.

https://x.com/petkovicpetar/status/1871292481155068228?s=48&t=BCotMQRgo-c2kLTk0MYEDw

Извор: Твитер / ТВ Мост

Related posts

СЛ: ИПЖП потврдио правну утемељеност жалбе Српске листе и прогласио коначне изборне резултате Српске листе

Изборни панел у Приштини усвојио жалбу Српске листе на одлуку ЦИК-а, наложио да резултати буду објављени

Петковић: Тројни пакт Албаније, Хрватске и Приштине директно усмерен против Србије

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније