Вучић са Копманом: Циљ Србије да реформске процесе и усклађивање са законодавством ЕУ заврши до 2027

Инстаграм/будућностсрбијеав

Председник Србије Александар Вучић састао се данас са генералним директором Директората Европске комисије за проширење и суседску политику Гертом Јаном Копманом.

“Добар и суштински важан разговор са генералним директором Директората за проширење о убрзању европског пута Србије“, написао је Вучић на налогу “будућностсрбијеав“ на Инстаграму.

Вучић је навео да је у разговору нагласио да је циљ Србије да реформске процесе и усклађивање са законодавством ЕУ заврши до 2027. године.

“Такође, изразио сам очекивање да ће ЕУ и земље чланице препознати напоре и напредак који наша земља остварује и да ћемо убрзано кренути ка испуњавању заједничког циља, чланства Србије у ЕУ“, навео је Вучић у објави уз фотографије са Копманом.

Извор: Танјуг

Related posts

Апелациони суд Косова смањио казну Милошу Плесковићу са 15 на 10 година затвора

Трамвај искочио из шина у Милану – две особе погинуле, више од 30 повређено

Кошаркаши Србије поражени од Турске у квалификацијама за Светско првенство

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније