Међедовић победио Ђереа и пласирао се у финале Београд опена

Спортски журнал

Српски тенисер Хамад Међедовић пласирао се у финале АТП турнира Београд опен, пошто је у полуфиналу победио сународника Ласла Ђереа 6:2, 3:6, 7:6 (7:2).

Меч је трајао два сата и 27 минута. Међедовић је 156. тенисер света, док се Ђере налази на 141. месту АТП листе. Ово је био четврти међусобни дуел двојице српских тенисера, а други тријумф Међедовића, који ће по први пут у каријери играти у АТП финалу.

Међедовић ће у финалу турнира у главном граду Србије играти против Канађанина Дениса Шаповалова, који је раније данас савладао Чеха Јиржија Лехечку 6:2, 6:1.

Финале је на програму сутра од 15 часова.

Извор: Танјуг

Related posts

Отворена Девета конференција за будуће инвестиције у Ријаду, учествује министар Ђурић

Након земљотреса од 6,1 степени, Турску потресло више од 100 накнадних потреса

Вучић стигао у Ташкент: Посета Узбекистану важан корак у развоју пријатељских и партнерских односа

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније