Средњошколци из Косовске Митровице у посети Новом Саду

РТВ

Ученици Средње школе ,,Светозар Милетић“ из Новог Сада, по први пут су домаћони својих  вршњака са севера Косова .

У оквиру пројекта ,,Срцем за млади осмех“ , тринаесторо деце из Косовске Митровице ће боравити четири дана у главном граду Војводине, а посету је реализовало Удружење грађана Новог Сада.

скриншот, РТВ

Средњошколци из Косовске Митровице допутовали су у Нови Сад са професорима . Током посете ће размењивати искуства са својим вршњацима, дружити се и учествовати у различитим ваннаставним активностима, које су организатори припремили.

Током наредних дана, планирана је посета културно-историјским знаменитостима Новог Сада, обилазак Сремских Карловаца и уживање у природним лепотама Фрушке горе.

Извор: РТВ

Related posts

Фон дер Лајен: До 2027. ЕУ заувек окреће нови лист у вези са руским фосилним горивима

Еулекс распоредио Резервну специјализовану полицијску јединицу уочи локалних избора

Наставак суђења бивим вођама ОВК 29. септембра, Данкан завршио сведочење

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније