МУП: Пет особа погинуло, једна тешко повређена, возачу војног возила одређено задржавање

На путу између Краљева и Рашке у месту Бојанићи, данас око 13.20 часова догодила се саобраћајна незгода у којој су се сударили возило Војске Србије и путнички аутомобил, и том приликом је погинуло пет особа, а једна тешко повређена, саопштио је МУП.

Смртно су страдали возач и путници у путничком аутомобилу, Д. Л. (33), Л. Л. (10), Л. Л. (7), М. Л. (1) и Д. К. (27), док је М. Л. (32) задобила тешке телесне повреде.

Због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешко дело против безбедности јавног саобраћаја, полиција је у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Краљеву задржала возача М. В. (54) који је управљао возилом Војске Србије, наводи се у саопштењу МУП-а.

Њему је одређено задржавање до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Вишем јавном тужилаштву у Краљеву на даље поступање.

Извор: Саопштење

Related posts

Завршне речи на суђењу бившим вођама ОВК од 9. до 13.фебруара,16. и 18. фебруара

Захарова: Запад жели да одвоји Србију од Русије и потчини је интересима НАТО-а и ЕУ

Канцеларија за КиМ: Наставља се системско фабриковање чињеница поводом случаја Рачак

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније