ХО „Српска солидарност“, ће и ове године на себи својствен начин обележити 15. септембар, Дан српског јединства, слободе и националне заставе.
„Попут претходних година свим бебама које ће се на овај дан родити у Србији и Републици Српској поклањамо заставу Републике Србије. Сваком војнику који добровољно служи војни рок у војсци Србије такође поклањамо заставу.
Не заборављамо ни српске бебе које ће се родити у Црној Гори, БиХ, Северној Македонији, Хрватској, Словенији или било где у дијаспори. Уколико желе заставу довољно је да нам се родитељи обрате путем мејла (srpskasolidarnost@gmail.com) и доставе доказ о рођењу беба на тај дан. Послаћемо им заставу где год да живе“, наводи се у саопштењу.
Из ХО ,,Српска солидарност“ истичу да су нова покољења симбол будућности и гарант опстанка Србије, коју симболише наша тробојка.
,,Позивамо људе добре воље и друштвено одговорне компаније да подрже овај пројекат од националне важности.
Жиро рачун за динарске уплате: 340-11013053-38
PayPal: srpskasolidarnost@gmail.com
Инструкције за уплате на девизни рачун:
Currency tag (EUR,$,CHF, CAD)
SWIFT CODE: GIBARS22
IBAN: RS35340000001101305338
NAME: Srpska solidarnost
ADDRESS: Beograd, Skerliceva 12
Подршку можете пружити и слањем СМС-а на хуманитарни број 1389.
За правна лица постоји могућност склапања уговора о донацији.
Наше мало је некоме много!“
Извор: ТВ Мост, саопштење