Сјајан почетак Ђоковића, Ђереа, Kецмановића у Њујорку

Tanjug/AP

Српски тенисери Новак Ђоковић, Ласло Ђере и Миомир Кецмановић пласирали се у друго коло турнира у Њујорку.

Новак Ђоковић пласирао се у друго коло US Open у Њујорку, након победе над Молдавцем Радуом Алботом резултатом 3:0, по сетовима 6:2, 6:2, 6:4.

У другом колу ће играти против Ласла Ђереа који је резултатом 3:2 савладао Јана Ленарда Штруфа. Ласло Ђере је до победе дошао после скоро четири сата сјајне игре у којој је показао велику борбеност.

Миомир Кецмановић пласирао се у друго коло Ју-Ес опена, након што му је Јапанац Јошихито Нишиока у петом сету предао меч због повреде. Кецмановић ће у другом колу играти против Италијана Лоренца Музетија, који је победио Американца Рајлија Опелку 7:6, 1:6, 6:1, 7:5.

Извор: РТС

Related posts

Руне водио и предао меч због повреде, Амбер у финалу АТП турнира у Стокхолму

Табаковић добила награду часописа Глобал Финанце за најбоље светске гувернере у 2025

Ухапшен мушкарац због пуцњаве у Бујановцу после утакмице Србија–Албанија

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније