Северна Митровица: Први дан тренинга из области дигиталног маркетинга

Радио Митровица север

Први дан тренинга из области дигиталног маркетинга одржан је у организацији Радио Митровица север у Северној Митровици.

Тренингу је присуствовало 16 полазника, младих новинара, цивилних активиста и заинтересованих за дигитални маркетинг.

Радио Митровица север

Експерт из области дигиталног маркетинга Дивна Малетић је учеснике радионице упознала са основама из ове области, техникама и алатима за видљивост на друштвеним мрежама, стратегијама за ефикасније коришћење друштвених платформ и квалитетнијег креирања садржаја.

Радио Митровица север

Учесници током дводневне радионице имају прилику да сазнају више о техникама и концептима који су данас потребни у дигиталном маркетингу али и о адекватном коришћењу друштвених мрежа, садржајном маркетингу, ангажовању жељене групе, вештачкој интелигенцији и маркетиншким кампањама.

Овај тренинг се одржава уз подршку мисије ОЕБС на Косову.

Извор: Радио Митровица север

Related posts

Летонска полиција није дозволила улаз навијачима са српским обележјима

Срби на северу очекују побољшање односа са Албанцима: Одувек смо живели заједно

Захарова: Западне земље спроводе геноцид над украјинским народом рукама Зеленског

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније