Пантовић: Србима ухапшеним у Бањској продужен притвор за још два месеца

Косово онлајн, скриншот

Србима који се терете да су учествовали у инциденту у Бањској, Благоју Спасојевићу, Владимиру Толићу и Душану Максимовићу, продужен је притвор за још два месеца, изјавио је адвокат Љубомир Пантовић за Косово онлајн.

Притвор против окривљених за случај Бањска ушао је у девети месец, а Пантовић наводи да ће се притвор највероватније продужавати по два месеца.

„Сва решења о притвору су типска, апсолутно су иста. Притвор се продужава по законским основама и сумње да су извршили кривично дело за које се терете, због сумње да ће побећи или ометати кривични поступак, и да ће поновити кривично дело, што је заиста нереално“, наводи Пантовић.

Природа случаја је таква, додаје адвокат, да је чињенично и правно изузетно сложен и тежак, тако да ће се притвори продужавати највероватније још дуго.

Извор: Косово онлајн

Related posts

Завршено је друго полуфинално вече Песме за Евровизију, познати сви финалисти такмичења

Селектор кошаркаша Србије Душан Алимпијевић изабрао 12 играча за меч против Турске

Еди Рама реконструисао Владу

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније