У Зајечару поново саслушан један од осумњичених за убиство Данке Илић

MUP

Осумњичени за убиство двогодишње Данке Илић С. Ј. саслушан је у Вишем јавном тужилаштву у Зајечару. Разлог поновног саслушања су додатна питања тужиоца.

У вишем јавном тужилаштву у Зајечару, завршено је саслушање С. Ј. из Бора, осумњиченог за убиство двогодишње Данке Илић. Разлог поновног саслушања су додатна питања тужиоца.

Адвокат осумњиченог Живорад Богдановић рекао је да се С. Ј. на саслушању понашао нормално.

„Човек је изнео своју одбрану. Оне чињенице које је вама неко рекао прошли пут, хладнокрвно да је причао су несувисле. Одговарао је нормално на питања. Овај случај се неће решити сигурно наредних неколико месеци, јер тужилаштво планира саслушање још неких сведока, сва вештачења још нису пристигла, тако да до краја септембра се сигурно неће завршити“, навео је Богдановић.

Други осумњичени Д. Д. признао је убиство. Обојица се налазе у притвору, док је отац Д. Д. који се сумњичи да је помогао сину да премести тело девојчице, недавно пуштен из притвора.

Тело девојчице још није пронађено.

Извор: РТС

Related posts

Харгривс: Решење за српске школе и здравствене установе на Косову кроз оснивање ЗСО

Ђурић: Дугогодишња традиција сарадње Србије и Либије; Споразум о укидању виза са Хондурасом и Соломонским острвима

Кошаркаши Црвене звезде победили Дубаи и освојили треће место на ВТБ Суперкупу

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније