Почео дефиле бродова на Сави

Танјуг

Дефиле бродова на Сави у којем учествује око 65 бродова почео је вечерас у оквиру програма 19. Карневала бродова.

У дефилеу учествују једриличари Академског једриличарског клуба Београд, атрактивни туристички бродови, пловила различитих врста и намена из свих београдских марина.

Предводник параде на води је чувени брод „Ватрогасац“ са воденим топовима, а за њим и брод „Хоризонт“ на ком су чланови Интернационалне полицијске асоцијације ИПА.

Сва пловила учествују у избору за најлепше декорисан брод, а победнике очекују вредне награде.

Београђани и њихови гости имају прилику да уживају у дефилеу више од 60 декорисаних пловила, који се крећу на делу Саве од Газеле до Бранковог моста.

Проглашењем најлепшег брода вечерас ће бити затворена двомесечна манифестација Београдски дани породице.

Извор: Танјуг

Related posts

АУВ: Блокирана продаја холандске формуле за бебе због токсичне супстанце

Чадеж: Укључивање у јединствено европско тржиште важно и пре чланства у ЕУ

Мусевени победио на изборима у Уганди, опозиција тврди да су били намештени

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније