Петковић: Настављамо са снажењем Србије и одлучном борбом за очување нашег народа на Косову

ТВ Мост

За Српску напредну странку ниједни избори нису лаки и једноставни, стога и ови локални избори нису мање важни у односу на све друге изборне процесе, изјавио је члан председништва СНС и директор Канцеларије за КиМ, Петар Петковић, након што је обавио своју грађанску дужност на бирачком месту број 33, у школи за дизајн, у општини Савски венац.

,,У тренутку када смо економски подигли и оснажили нашу државу Србију, важно је да задржимо тај курс развоја и у наредне четири године. И у моменту када се врше многи притисци  из иностранства и региона на нашу државу, и када на те притиске снажно одговарамо, али опет чувамо и мир и стабилност, важно је да покажемо пуну одговорност и према локалним изборима, да победи и Савски венац, да победи и Београд, да победе и Нови Сад и Ниш и сви други градови и општине у којима се одржавају избори, јер је то начин да сачувамо нашу Србију”, истиче Петковић.

ТВ Мост

Он је подвукао да СНС и држава Србија граде бољу будућност за све грађане и наставља одлучну борбу за очување нашег народа на Косову.

,,Када је јака и снажна Србија, самим тим наставићемо нашу одлучну борбу за очување српског народа и на нашем Косову и Метохији. Дакле, Београд сутра, Савски венац сутра, значи да већ данас ми градимо нашу будућност и уз листу ,,Александар Вучић- Србија сутра“, ,,Београд сутра“, ,,Нови Сад сутра“, ,,Ниш сутра“, ми градимо будућност за нашу децу, дижемо плате и пензије, можемо да рачунамо и на нове инвестиције, на отварање нових фабрика.

Настављамо са курсом даљег развоја и снажења Србије у сваком погледу”, поручује Петковић.

Извор: ТВ Мост

Related posts

Ватерполисти Србије победом против Мађарске обезбедили пласман у полуфинале ЕП

Ељези: ЦИК може да донесе одлуку о поновном пребројавању свих гласова, али је за сада није донео

Да ли се иза Трамповог „Одбора за мир“ крије замена за Уједињене нације

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније