Лепосавић: Косовска полиција изнела новац и запечатила врата филијале ПШ

ТВ Мост

Радници ПШ У Леппосавићу, које је Косовска полиција задржала у објекту, након што је упала у службене просторије, напустили су канцеларије, а полиција  Косова је запечатила врата и објекат Поштанске штедионице у Лепосавићу.

Врата и објекат су облепљени тракама на којима пише ,,евидентирано“ и ,,полиција“.

Из објекта су изнели и неколико папирних кеса са новцем. Радници су за ТВ Мост потврдили да је новац заплењен, али нису знали да нам кажу о којој је суми тачно реч.

TV Most

Извор: ТВ Мост

 

Related posts

Суђење Радојевићу због банера: Поступци нису уперени против мене већ против Српске листе и Северне Митровице

Напад дроновима на Кувајт, пожар на аеродрому

Уставни суд: Декрет не производи правно дејство, посланицима рок од 34 дана да изаберу председника Косова

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Опширније