Decembar 04, 2017   12:05

0

278

Žestok otpor RK "Mokra Gora" ekipi "Obilić"

Igrači Obilića konstantno su bili u vodjstvu, razlika se kretala od dva do šest golova, da bi na kraju 60. minuta na semaforu stajao rezultat 34:31 za domaći tim.

U redovima Mokre Gore dobrom i efikasnom igrom istakli su se Branislav Stanković sa 11, i Nemanja Vuković sa 10 golova.

Kod Obilića bolji od ostalih bili su Ćorović sa 7, te Aničić i Ćirić sa po šest golova.

Nedeljko Vučković, trener Mokre Gore iz Zubinog Potoka čestitao je ekipi Obilića na korektnom ponašanju i zasluženoj pobedi.

„Došli smo da se nadigravamo i pokušamo da se suprotstavimo Obiliću, klubu koji ima jednu od najboljih igračkih ekipa. Mi ove godine imamo samo jedan cilj – opstanak“, rekao je Vučković.

Danijel Pantović, trener ekipe Obilić pohvalio je igru suparničkog tima i poželeo im puno sreće u nastavku takmičenja.

Za najboljeg aktera utakmice proglašen je rukometaš RK „Mokra Gora“ Branislav Stanković.

Narednu utakmicu RK „Mokra Gora“ igraće u sredu kao domaćin sa ekipom „Jugović“ iz Kaća.