Jul 16, 2017   12:05

0

169

Još dve medalje za kajakaše

Dejan Pajić i Ervin Holpert osvojili su srebrnu medalju u trci dvoseda na 500 metara, Marko Dragosavljević bio treći u sprintu na 200 metara.

U subotu su Milenko Zorić i Marko Tomićević osvojili srebrnu medalju u kajaku dvosedu na 1000 metara.

Milica Starović danas je zauzela četvrto mesto u finalu jednoseda na 500 metara, a bronzana medalja izmakla joj je za jednu desetinku.

Nešto kasnije ona je veslala i u finalu jednoseda na 200 metara i zauzela je šesto mesto.

Nikolina i Olivera Moldovan su trku dvoseda na 500 metara završile kao šestoplasirane, a u finalu trke na 200 metara zauzele su 8. mesto.

Muški četverac na 1.000 metara, u sastavu Pajić, Holpert, Simo Boltić i Dragan Hančovski, bio sedmi.