Decembar 13, 2017   12:05

0

203

Dvadesetak navijača povređeno, niko nije životno ugrožen

Tuča je izbila na južnoj tribini stadiona Partizana tokom prvog poluvremena i trajala je gotovo dvadesetak minuta.

Portparolka Hitne pomoći Nada Macura kaže da je povređeno "19 ili 20 navijača".

Pojedini mediji pisali su da se jednom mladiću lekari bore za život, što je Macura za B92.net negirala: "Nije istina, on je sa povredom glave prebačen na VMA i predat neurohirurgu".

Tuču na južnoj tribini na kraju je zaustavila Žandarmerija i potom sa stadiona izvela nekoliko navijača.

Postoje dve verzije zbog čega je izbio sukob - prema jednog navijači Crvene zvezde su se infiltrirali na Partizanov jug, nakon čega je izbio sukob, a prema drugoj reč je o međusobnom sukobu navijača Partizana.

Crvena zvezda i Partizan odigrali su nerešeno 1:1 u 156. derbiju. Gol za Partizan postigao je Suma sa bele tačke, da bi pred kraj utakmice rezultat poravnao Boaći.