Рок за подношење пријава за упис нелегалних објеката продужен за три дана
Због великог интересовања грађана, рок за подношење пријава за упис бесправних објеката продужен до недеље, 8. фебруара у поноћ. Министарка грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре Александра Софронијевић изјавила је да ће…