ТВ Мост

Симић: Српска листа у српским срединама освојила 42.166 гласова, Приштина поново додаје гласове Рашићу

од TV Most

Члан Председништва Српске листе Игор Симић изјавио је да је, када су у питању гласови из српских средина на данашњим изборима за скупштину у Приштини, Српска листа освојила 42.166, односно више гласова него на претходним парламентарним изборима.

Симић је у укључењу за ТВ Пинк рекао да Српска листа у српским срединама има скоро 13 пута више гласова него странка За слободу правду и опстанак Ненада Рашића.

Симић је ууказао да се, међутим, поново види намештање од стране Албанаца и да се Рашићу додају гласови у општинама у којима скоро да нема Срба.

Навео је да је Рашић у Ђаковици освојио 77 гласова, у Глоговцу 13, а да је у Призрену, где има 15-20 Срба, Рашић добио 430 гласова.

Симић је поновио да се поново краде мандат из руку српског народа и поклања Рашићу.

Извор: Танјуг

Можда желите прочитати:

Телевизија Мост

Овај веб сајт користи колачиће да унапреди ваш боравак на њему. Предпостављамо да Вам је то у реду, али свакако можете искључити ову опцију. Прихватам Опширније